ABCFOTO

Kwietniowa Sesja Narzeczeńska

Poczatek sezonu, pierwsza sesja w roku 2019. Udalismy sie nad jezioro Ukiel w Olsztynie Natalia i Michał to bardzo otwarta para :) od razu zaczelismy sie dogadywac, oczywiście nie obeszło się bez lekkiego stresu ze strony modeli... Mojego w sumie też, przecież to pierwsza sesja po przerwie :) Mialem zamysł na tą sesję a oni pomogli mi go zrealizowac.

Natalia i Michał

2 MAJA 2010

Przygotowania czas zacząć

Cały reportaż realizowałem w okolicach Olsztyna, tak więc nie było dużo jeżdżenia :) Atmosfera panująca w domach Natalii oraz Michała była niezwykła, mieszanka, stresu, radości, ciekawości idealnie nastrajała wszystkich do tego Wielkiego dnia. Każde przygotowania to nowe, niepowtarzalne doświadczenie, nowe unikalne pomieszczenia, światło, które nie zawsze chce współpracować, Takie wyzwania są najlepsze.

Kościół NMP Królowej Polski w Olsztynie

Kiedy 5 lat temu wprowadziłem się do Olsztyna, powiedziałem sobie: "Kiedyś zrobię zdjęcia Ślubne w tym kościele" no i po kilku latach się udało :) Kościół przepiękny, wielki, majestatyczny. Idealnie dopełniał powagę oraz emocje związane z weselem. Na twarzach Pary Młodej, Świadków, Rodziców powoli narastał stres. Zaraz po przysiędze, stres odpuścił i zostało się tylko cieszyć chwilą :)

Pensjonacik "Karmuszka" w Łopkajnach k. Olsztyna

Miejsce położone w malowniczej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, spokój, cisza na zewnątrz, a na sali zabawa do białego rana ! Wesela otwierające sezon są wyjątkowe, Fascynacja chwilą, głód robienia zdjęć większy niż podczas kolejnych reportaży, zapał. Super uczucie.

Czerwcowy plener o zachodzie słońca

Gdy emocje już opadły, a Państwo Młodzi przyzwyczaili się do obrączek udaliśmy się na Plener nad malownicze Jezioro u stóp nie mniej urokliwego lasu :) Sesja małżeńska to czas refleksji nad tym co się działo, przypomnienie sobie na spokojnie jak to było, co się udało, jak się bawiło :) Po sesji została się postprodukcja i oczekiwanie na kolejny reportaż!

fotograf slubny facebook
fotograf slubny instagram

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył
~Robert Bresson
ABCFOTO  |  tel.: 795-000-385  |  e-mail: