fotograf slubny facebook
fotograf slubny instagram
Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył
~Robert Bresson
Cieslikfoto.pl  |  tel.: 795-000-385  |  e-mail: cieslikfoto.pl@gmail.com
ABCFOTO

"Lubię spontan"

Plan na sesję? Wsiadamy w auto jedziemy z punktu A do punktu B a po drodze robimy większość zdjęć :) Nie ukrywam, po takich dziurach dawno nie jeździłem :P no ale warto było, a przede wszystkim "zakumplowaliśmy" się a taki luz ma duży wpływ na jakość i naturalność późniejszego reportażu :)

Aneta i Damian

BOGACZEWO, 8 SIERPNIA 2020

Przygotowania

Kiedy pytam Młodych podczas przygotowań czy się stresują , pewni siebie odpowiadają, że nie. Z każdą sekundą do spotkania napięcie narasta. Żeby wybuchnąć w kulminacyjnym momencie czyli firstlookiem 

Piękne Mazury na Warmii

Po przygotowaniach pojechaliśmy do Morąga, wrażenie robił kościół położony na górce, "cały na biało" :) Będąc na wielu weselach, fotograf zwraca uwagę na aspekty powtarzające się. Wyjątkowy był ksiądz, jego luźne podejście i przede wszystkim bezpośredniość. Super się współpracowało :) Później pojechaliśmy na Wesele do miejscowości Bogaczewo położonej nad jeziorem :) Stąd tytuł :) To moje kolejne wesele w Bogaczewie nad jeziorem, i nie mówię tu o jednej miejscowości :) 

Późne lato

Chmury, słońce trochę wiatru, spacer po parku i przejazd nad jeziorko. Szybka efektywna i efektowna sesja skończyła prace nad pamiątką Anety i Damiana :) mam nadzieje, że to nie ostatnia pamiątka, którą razem stworzymy :)