ABCFOTO

Przygotowania pod jednym dachem

Agnieszka i Piotrek przygotowywali się pod jednym dachem, mimo to Panna Młoda nie została zauważona to samego "oficjalnego" przyjęcia Pana Młodego przez rodziców :) Do Pary Młodej przyjechałem wcześniej, chciałem dobrze się przygotować, z tego co pamiętałem warunki były ciężkie, nie myliłem się, z pokoju w którym ubierała się Para Młoda raz świeciło słońce, a raz chowało się za chmurami.

Agnieszka i Piotr

GIŻYCKO, 14 WRZEŚNIA 2019

Kościół pw. św Brunona w Giżycku

Pierwszy raz miałem okazję robić zdjęcia w tym kościele, słyszałem od innych fotografów również, że kościół ten nie jest zbyt dobry do robienia zdjęć, podobno żółte ściany bardzo zabarwiają skórę, mi tam się bardzo dobrze robiło w nim zdjęcia. Swoją drogą nie czułem wtedy stresu za to najbardziej zestresowany był Pan Młody, nic dziwnego w sumie to jego pierwsze wesele... moje nie (oczywiście jako fotograf) :P

Wesele nad jeziorem Niegocin

Pięknie położony ośrodek, radośni ludzie, szczęśliwa Para Młoda i zabawa do rana. Tak w kilku słowach można opisać wesele Agnieszki i Piotrka, stres związany z całą uroczystością zaślubin odszedł w niepamięć. Teraz zostało się tylko bawić do samego rana ! :)

Spontaniczny Plener

Dzień pleneru był także dniem końca urlopu :) tak więc o 9 spakowaliśmy się do samochodu i z nad morza pojechaliśmy prosto do Pary Młodej. Sesja była spontaniczna, moja Narzeczona wypatrzyła kiedyś piękne miejsce, tak więc z niego skorzystaliśmy, jeśli zobaczyliśmy jakieś ładne miejsce przy drodze, zatrzymywaliśmy się i robiliśmy tam zdjęcia, i wychodziło bardzo dobrze :) 

fotograf slubny facebook
fotograf slubny instagram

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył
~Robert Bresson
ABCFOTO  |  tel.: 795-000-385  |  e-mail: